Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Anketa , vložen: 2011-12-16 19:09:08

Vítám anketu OU Kunice ohledně vánoční výzdoby návse v Kunicích,i když se mi ta otázka zdá ujetá!
Když vánoční výzdobu udělají takové Říčany,které mají všechny ulice vyasfaltované,mají kvalitní chodníky,vzorné veřejné osvětlení a pod. tak to je v naprostém pořádku,ale u nás je to přesně naopak!Když asi před 15-ti lety se parcelovalo pod náma-14 parcel,tak když majitelé těchto stavebních parcel zaváděli na tyto parcely elektriku,tak dostali příkazem,že musí zároveň udělat kabeláž pro veřejné osvětlení,což učinili a více jak 10 let ty kabely trčí ze země a nic. Nebylo by lepší spíš tyto doslova vyhozené prostředky ušetřit a vytvořit něco smysluplného?
Je škoda,že podobnou anketu naši obecní zastupitelé neudělali ohledně autobusových zastávek!Vždyť mohli napsat třeba Vážení spoluobčané chcete abychom nechali postavit 4 autobusové přístřešky,připomínajicí latríny kam se vejdou 3 lidi a když bude pršet,tak budete zmáchaní od pasu dolů, a nebo abychom nechali postavit 2x skleněné autobusové čekárny evropského standardu?A občané by rozhodli. Takhle tu máme 4x naprosto nefunkční paskvily,které jsou tak maximálně dobré na vylepení jízdních řádů a namontování košů na odpadky.

Jiří KNAP, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa