Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Nabízíme od jara jízdu na koni , vložen: 2011-12-19 22:49:36

Dobrý den,nabízíme jízdu na poníkovi pro děti od 7 do 12let.Jezdí se do přírody i na jízdárnu.Cena:200kč za dítě na hodinu.Více info na www.jk-kunice.wz.cz .

JK Kunice,

re: Nabízíme od jara jízdu na koni , vložen: 2011-12-23 11:54:00

Vážení,
se zájmem jsem si přečetl stránky jezdeckého klubu Kunice.Jezdit na koni vyžaduje určitou šikovnost a talent a je jenom dobře,že zde máme u nás takhle talentovanou mládež,ale má to jedno ale :
Asi by se zde měl vyjádřit někdo odborně fundovaný k tomu jestli tyto stránky mohou být využívány k bezplatné inzerci výdělečné činnosti a pokud ano,tak by zde měl být uveřejněn živnostenský list, bankovní spojení,IČO atd a způsob jak tyto finanční prostředky budou zdaněny.Nebo to bude malá domů?

Jiří KNAP,

re: re: Nabízíme od jara jízdu na koni , vložen: 2011-12-29 19:08:03

Vážený pane Knape,
k vaší připomínce k jezdeckému klubu:dle zákona 586/1992 Sb. § 38g o daních z příjmu není nutné podávat daňové přiznání pokud roční příjem nepřesáhne 15 000kč.
S pozdravem JK Kunice

JK Kunice,

re: re: re: Nabízíme od jara jízdu na koni , vložen: 2012-01-01 00:36:44

Pan Kňap poněkud setřel :-)))

Dan,

re: re: re: re: Nabízíme od jara jízdu na koni , vložen: 2012-01-02 09:26:30

Zdravím pane Dane,
Proč ta jízlivost?Tu otázku jsem zde napsal proto,aby se zde k tomuto tématu vyjádřil někdo odborně fundovaný.Nevím jaké máte zkušenosti s FÚ Vy,ale při porušení zákona ty sankce ze strany FÚ jsou velice citelné. Proto je snad lépe již ze začátku si to vyjasnit,než nějaký zákon porušit.Já jsen ten poslední,který by těm dětem záviděl že si vydělají nějaké peníze,které stejně použijí na činnost tohoto ušlechtilého sportu.

Jiří KNAP,

re: re: re: re: re: Nabízíme od jara jízdu na koni , vložen: 2012-01-03 13:10:55

Pane Knape,prosím určitě nejen za sebe,přestaňte otravovat Vašimi příspěvky do diskuze.Všiml jste se vůbec,že od té doby co zde publikujete svá moudra,množství obecných příspěvků značně ubylo ?

,

re: re: re: re: re: re: Nabízíme od jara jízdu na , vložen: 2012-01-03 15:35:43

Já bych rád upozornil slečny, jestli nemají zaregistrovaný klub u čjf, nemůžete provozovat, jízdu na koni za úplatu !!! A pokud nemáte cvičitelské nebo trenérské zkoušky tak také ne. Stačí si přečíst www.cjf.cz.

Jirka J.,

re: re: re: re: re: re: Nabízíme od jara jízdu na , vložen: 2012-01-04 11:12:52

Zdravím pane Kucičáku,
Děkuji Vám za Váší reakci na můj příspěvek.Samozřejmě tohle mohl jenom napsat Kuničák a anonymně.
Vám asi vůbec do této doby nedocvaklo o co se zde v mých příspěvcích jedná.
V žádném případě jsem zde neznevažoval to pozitivní,co se zde v obci vybudovalo, tj. plynofikace,elektrifikace městská voda,kanalizace,čistírna odpadních vod,na místě bývalého prasečáku vybudování nádherné obytné lokality a mnoho dalšího.
Ale dovolil jsem si zde veřejně upozornit na věci,které by se v civilizované společnosti dít neměly tj.
vykrádání chat a rodinných domů před nastěhováním,ježdění mnohých neukázněných občanů pod vlivem alkoholu i drog,parkování na nebezpečných místech,vydrancování zámku Berchtold místními občany,špatné dopravní značení v obcích a mnoho dalšího.Kdyby jste nebyl zbabělec,tak jste místo mě na tyto skutečnosti upozornil Vy.Co se všechno bude muset u nás stát,aby se naši obecní zastupitelí probuduli z letargie a začali řešit nedostatky? Pan Bezchleba se přesně v té zatáčce u Špačků zabil na mašině.V Dolní Lomnici se zabil řidič autobusu když jel prudkým neoznačeným klesáním v obci a v zatáčce narazil do domu!
To že se zde bojí lidé veřejně vyjadřovat svoje názory a připomínky a různé podněty není zaviněno mojí osobou ,ale reakcí několika hulvátů z Kunic,kteří mi tady když se podíváte na předešlé příspěvky mi několikrát veřejně vyhrožovali násilím.Stačí,nebo mám ještě pokračovat?

Jiří KNAP,

re: re: re: re: re: re: re: Nabízíme od jara jízdu , vložen: 2012-01-04 17:02:35

Pane Knape,
souhlasím s Vámi a nejvíce s prvním odstavcem. Toto opravdu může napsat jedině kuničák. Jen celkově bych podotknul, že to není věcí Kunic, ale čecháčkovství a vychcánkovství, jehož příkladem jsou někteří Kuničáci. A s tou letargií bych tolik taky nesouhlasil, přeci jen si myslim, že Kunice na tom tak špatně nejsou, jen opravdu ty všechny poplatky za které se asfaltuje začínají být pro řadu lidí vysoké. Bohužel z nich zpět nevidí ani halíř.

, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa