Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

stát ve státě , vložen: 2012-02-03 12:14:56

Velice mě fascinuje benevolence OÚ k přístupu volně pobíhajících psů v obci Všešímy,stěžovali si lidé obce Všešímy,Pardálov,lidé z okolí Zlatého potoka.Dále se podávali informace místním myslivcům(konkrétně panu Pačesovi)ti prý nemohou nic dělat,jelikož majitel psů(všichni víme o koho jde)by zakázal pořád na svých polích mysl.hony...atd!Psi nejenže volně loví po lesích a vůbec jim nevadí,že jsou jim svědci lidé,ktaří si dovolili několikrát informovat majitele,ten jen vztekle vyhrožuje a mstí se obyvatelům Všeším.Tato smečka o 3 velkých psech nejže vyhlazuje vše živé(ve Všešímech už málokdy potkáte srnu)ale ohrožuje i obyvatelé obce.Lezou do autobusu kde na zastávce čekají malé děti-některé už rodiče raději vozí autem,takže výhoda dopravy ztrácí smysl!O výletu na kolech nebo s kočárkem nemluvě....a nejlépe po ránu,když se psi vrací z lesů!!!!K čemu jsou nám poplatky za psi,když nemůžete se jít se psem projít do přírody,jelikož vás na Pardálově obsadí smečka....lituji lidi z obce Všešímy a diivím se,že vůbec pouští své děti jen na autobus,já bych měl velké obavy a co studenti z místního učiliště?!!!!!!Pan starosta zřejmě čeká až se opravdu něco stane a to nemluvím o zástupcích obce-slepý-hluchý!!!!Bohužel....to se všichni tak bojí pana rádobymajitele???

svoboda,

re: stát ve státě , vložen: 2012-03-18 22:12:37

To není benevolence,ti na to přímo kašlou a je jim to úplně jedno hlavně,že mají teplou židli.Klasika ruka ruku myje.Majiteli je to jedno a starostovi dvakrát on tam přece nebydlí!!!!!!!Koukám,že zákony tady neplatí.Takže, až se něco stane tak trestní oznámení podáme na koho ...... na majitele nebo starostu ??????asi na oba, protože nato serou stejně 8-(

, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa