Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Daně z nemovitostí , vložen: 2012-05-12 07:10:44

Vážení,
Určitě každý z Vás v poslední době obdržel složenku na zaplacení daně z nemovitostí,která je splatná do konce měsíce května.
Minulou neděli byli u nás na návštěvě sousedi a pan soused nám vyprávěl velice zajímavou příhodu,o kterou bych se s Vámi rád podělil.
Pan soused obdržel poštou složenku na zaplacení daně z nemovitosti v Kunicích a protože vlastní nemovitost i na Praze 10,tak došel na FÚ Prahy 10 vyzvednout si složenku,protože je velmi pracovně vytížený a nechtěl zbytečně dvakrát chodit na poštu.
Když obdržel v kanceláři na FÚ složenku,tak se zeptal paní úřednice jestli se nespletla,protože daň z Kunic je mnohem vyšší než ta Pražská.Pani úřednice mu to nechtěla věřit a tak vyndal z aktovky Kunickou složenku,na kterou pani úřednice vykulila oči a označila ji za naprostou nehoráznost s tím,že vůbec netušila že je něco takového necelých 20 km od hlavního města možné a že si vůbec mohou dovolit takhle odírat lidi.
To je vše.Úsudek si o tom musí udělat každý sám,protože nechci být sprostý.

Jiří KNAP, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa