Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

- , vložen: 2012-10-01 18:33:32

Dobrý den, chtěla bych členy mysliveckého sdružení (a vlastně i obecní úřad, pokud je toto vhodná forma) upozornit na problém s divočáky, kteří se už loňskou zimu dostávali do obce, hledali potravu a likvidovali travnaté plochy - nám například rozpárali plot a zryli zahradu, zrytá byla cesta také podél vypuštěného rybníka vedle nás. Když jsem to volala na OÚ, bylo mi sděleno, že tento problém je na myslivcích. Pokud vím, tak loni se s divočáky nic podstatného nestalo, vesele se na jaře namnožili, a nyní tak spustili znovu - v daleko větším počtu a mnohem dříve než loni. Chci na tento problém upozornit, protože jednak máme strach o zahradu a o plácek, o který se staráme, ale myslím, že prasata mohou být opravdu nebezpečná. Pokud už teď páchají spoušť (zahradu už zryli paní Krčmářové i panu Pačesovi vedle nás), tak nechci vidět, co je donutí hlad dělat v zimě. Byla bych moc ráda, kdyby se tímto problémem začal někdo zabývat. Děkuji, Draha Mašková

Draha Mašková,

re:  , vložen: 2012-10-01 18:45:47

Nejsem přes tyto záležitosti odborník, ale řekl bych, že problém prasat je teď primárně na obci, jelikož se, pokud vím, nedá jako myslivec služební zbraní jen tak střílet zvěř, která běhá defakto v obci (tj. méně než 200m od nejbližšího obydlí).

swarm,

re: re:  , vložen: 2012-10-01 19:44:17

Napíšu oficiálně na obecní úřad, děkuji, DM

Draha Mašková,

re: re: re:  , vložen: 2012-10-01 19:48:30

Budu moc rád, když se pak o odpověď podělíte.

Diagon Swarm,

re: re: re:  , vložen: 2012-10-01 19:56:07

Budu moc rád, když se pak o odpověď podělíte.

Diagon Swarm,

re: - , vložen: 2012-10-06 00:11:24

Chodím odpoledne na procházky a občas mám strach kde mně divočáci překvapí. Když jsem šla na Všešimi, tak mně přes silnici přeběhli čtyři. U čističky na louce jich bylo devět. Kam se podíváte tak je všechno rozryté a myslivci se vymlouvají, že nemohou střílet, protože lidi chodí venčit své myláčky psi a mohli by někoho zastřelit. Doufám, že teď na podzim nějaké zastřelí a my se nebudeme bát jít v zimě lyžovat.

Kesnerová, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa