Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Tak nám opět zdražili pani Mullerová , vložen: 2013-02-11 10:11:22

Tak nám opět zdražili pani Mullerová -

Asi tuhle větu by pronesl Švejk,kdyby v roce 2013 žil v Kunicích nebo v některé z jejich přilehlých obcích.
Stočné za 3 osoby činí 4320 Kč na rok ,jeden pes stojí 300Kč a každý další 450Kč. O vodě nemám přehled,té máme dostatek z vlastních studní!A to se nechme překvapit daní z nemovitostí, - to asi bude pecka!!
Nevím co se platí z kozy,ovce,krávy,koně, králíka,slepice,husy,kachny,holuba atd.Myslím že asi nic,ale proč ze psů?Ty poplatky se dělaly jako opatření na úklid psích výkalů ve velkých městech,ale proboha my zde žijeme na vesnici, kde v podstavě v každém domku od nepaměti byl na hlídání pes!!
Zde by mohlo mnohé lidi napadnout,jestli v neustálém zdražování poplatků za psy není nějaký záměr.Vzhledem k tomu,že v obecním zastupitelstvu máme předsedu představenstva f. Alcom - tak když lidem nehoráznými poplatky znechutíme držení psů,tak snad na základě inzerátů v regionálních časopisech - kde odborník na zabezpečovací systémy ,který se celý život živil kopáním do balonu doporučuje set FALKO - zabezpečení domů,bytů či firmy za 9999Kč - dojde k masívnímu pořizování této zázračné techniky!!
Nemohu zde nevzpomenout,že když jsme asi před pěti lety chtěli zabezpečit rozestavěný dům syna,tak jsme od nich dostali nabidku na 234 000Kč!
Kdo v Kunicích obhospodařuje čističku odpadních vod mi není známo,ale ani by mě nepřekvapilo,kdyby jí měl ve vlastnictví,nebo pronajatou někdo opět z obecního zastupitelstva,nebo jejich blízky příbuzný.
Promiňte,musím skončit, je mi z toho na zvracení a ani by mě nepřekvapilo,kdyby pejskaři chodili své psy venčit před schody do OU KUNICE!!

Jiří KNAP,

re: Tak nám opět zdražili pani Mullerová , vložen: 2013-02-15 17:41:48

Vážení,
O tom,že v Kunicích a přilehlých obcich máme vůbec ty největší a nejdražší poplatky daně z nemovitostí jsem Vás již asi před rokem či dvěma informoval tj díky našim obecním zastupitelům zde máme vůbec to nejdražší bydlení na okrese Praha - východ !
Minulý týden jsem platil na OU Kunice stočné za 3 osoby na rok 2013 částlu 4320 Kč, tj 1440Kč na osobu a rok!
Dnes ráno jsem mluvil s ředitelem firmy se kterou spolupracujeme a ten také minulý týden v obci Rudná platil stočné které tam je 2 Kč na osobu a den, to je 730 Kč na odobu a rok !
Každý občan v našich obcích zaplatí o 710 Kč více za stočné než v Rudné okres Praha západ.t j pětičlená rodina zaplatí u nás jenom na stočném o 3550 Kč více za rok než v Rudné,která je asi 11 km od hlavního města!,což je jen o pár km blíže k hlavnímu městu než to máme my.
Před pár dny na ČT 24 ukazovali starostu v sev.Čechách, který si vyplácel 54000Kč odměnu za výkon práce starosty a toto bylo zveřejněno proto,že je na něj pro podvody podáno trestní oznámení a půjde před soud a bude muset škodu ze svého nahradit.
Předpokládal jsem,že občanské združení Rozvoj Kunic a Okolí ,které vzniklo hlavně proto aby důsledně kontrolovalo činnost Obecního úřadu v podstatě neplní svojí funkci.Po té co jim posloužilo jako výtah do obecního zastupitelstva,jako kdyby se nad nimi zavřela voda a s jejich laskavým požehnáním se zde takhle odírají občané!
Tady se bezděčně nabízí otázka : Jak je možné,že v našich obcích jsou naši občané takhle nestoudným způsobem doslova odíráni?
Může mi zde někdo fundovaný na tohle vyčerpávajicím způsobem odpovědět včetně toho jak se zde na OU Kunice hospodaří s našimi penězi a kde je možné tyto informace získat?Předem děkuji.

Jiří KNAP, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa