Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Letadla , vložen: 2013-06-01 20:07:32

Dobry den! co takhle neresit blbosti,ale to,ze je tady hluk z letadel posledni tydny?To zlate vrtacky,sekacky a vase problemy...

Barankova,

re: Letadla , vložen: 2013-06-17 13:12:02

Dobrý den pani Baránková,
Přistávajicí letadla nám zde lítají asi tak hrubým odhadem 2-3km vysoko s motory zapnutými na minimální výkon.
Takovým obyvatelům Radonic,Satalic ,Kbel lítají přistávajicí letadla 200-300m nad hlavama a když startují s naplno zapnutými motory,tak lze upřímně litovat obyvatele Vysočan,Žižkova a pod.
To samé platí pro obyvatele Letňan,Dáblic,Kobylis Bohnic Suchdola,Šárky a pak lze upřímně litovat obyvatele Jenče,Pavlova a pod.,když tato letadla startují s naplno spuštěnými motory,nad jejich domy!
Není to nic příjemného,ale žijeme již ve třetím tisíciletí.

Doufám,že OU Kunice má odbor životního prostředí a tam by se našlo opravdu co vylepšovat pro místní obyvatele.
Už hezkých pár let zde máme do obce zavedenou optiku,která je nevyužitá a přitom OU Kunice podporuje a povoluje instalaci bezdrátové technologie internetu nejrůznějších společností a tím v podstatě zvyšuje elektronický smog v obci a pokud máte ve Vašem domě rekuperaci,tak může být u přecitlivělých jedinců zaděláno na problém!
V USA již několik let od rekuperace upouštějí,protože takto průmyslově upravený vzduch přichází o záporné jonty a lidé uvnitř jsou velice rychle unavení,popřípadě trpí depresemi.Říká se tomuto problému nemoc výškových budov.Odborníci doporučují výměnu vzduchu v RD přetlakem nebo podtlakem.
Nedávno jsem potkal pana starostu a ten se mě ptal jak jsem na to přišel,že by se měl OU Kunice starat o rozvedení optiky po obci,když to dělají soukromé společnosti. Ale pak od čeho tady máme obecní zastupitele? Pro parádu?Iniciativa by měla vyjít právě z OU Kunice!! Platíme všichni daně a tak by měl OU Kunice na tohle vyčlenit část fin. prostředků + spoluúčast občanů,jako když se zaváděl plyn.Každému z nás by se velice významně zhodnotila jeho nemovitost!!

Jiří KNAP,

re: re: Letadla , vložen: 2013-06-18 12:23:15

Dobrý den! V Kunicích je v posledních dnech strašně horko, to s tím naši zastupitelé nemůžou něco udělat. Třeba nějaká veliká klimatizace na kostel. Připojí se k optickému kabelu a hned bude lépe.

Jarda Svoboda,

re: re: Letadla , vložen: 2013-07-30 21:38:18

Dobry vecer p. Knape,

Supr rozsahly popisek situace a fajn komentar jako vzdycky :) Internet zdarma je skvely mit a deprese taky:) Kdyz mate mobil/satelit (jelikoz predpokladam, ze v tom tretim tisicileti nejak mate doma televizi) je jasny, ze by jste mel vedet, ze je taky bezdratovy, takze predpokladam, ze to mate hodne depresivni dni :) Taky vim, jak se citi obyvatele obec/mest, kde letadla odletaji/prilitaji v blizkosti a taky vim, ze se tam s tim vedomim rozhodli koupit si barak a zit, tady to nebylo a proto jsem se sem nastehovala...samozrejme, ze nepredpokladam, ze s tim obec neco udela, jen to byl muj komentar na to, jak ctu nektere stiznosti total od veci...tod vse. Mejte se hezky, stromy kvetou ;)

,

re: Letadla , vložen: 2013-06-17 13:20:12

Jedna z runwayí na ruzyni má přistávací trasu "nad kunicema". S tím se nic neudělá a není to nic nového. Občas se nějaká část letiště opravuje, nebo vzniknou jiná dočasná omezení, a pak nám letadla přistávají nad hlavou. Pochybuju, že by mohlo být v silách obce s tím něco dělat.

Btw nesouhlasím - sekačky mě štvou víc. Ono to dopravní letadlo přece jen nemá potřebu kroužit nad kunicema celou neděli až do večera :)

swarm, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa