Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Informace o nepříjezdech autobusů , vložen: 2013-07-12 15:11:32

Zdravím,

jen mě napadlo, jestli by se zastupitellstvo nemohlo zamyslet nad možností informovanosti místních občanů ohledně výluky a nepříjezdů autobusů firmy Veolia směrem na Stránčice. Pracuji v Praze a denně dojíždím a asi cca před 3-4 týdny se stalo, že autobus nepřijel 3x po sobě a asi 15 lidí stojících na zastávkách Kunice-Náměstí a Kunice-U Dálnice nevědělo co si počít. Nebylo to tedy za dobu co tu bydlím poprvé. Volal jsem na číslo dispečinku pod jizdním řádem, ale bez úspěchu. Pokud by člověk nevěděl, že autobus nepřijedete nějak by se zařídil viz. 15-20 minut pěšky,... V dněšní době, kdy existují SMS brány a dispečinky společností by mohla být možnost se do této brány třeba zalogovat automaticky by na telefon chodila sms zpráva s informací o problému. Tento problém mě štve neb jsme zcela odkázáni na bus spojení pokud nechceme využívat auto dopravu. Nápady?

Martin Stehlík,

re: Informace o nepříjezdech autobusů , vložen: 2013-07-16 11:23:50

:) To by na ně bylo moc, to po nich nemůžete chtít, pane Stehlíku. Ono je to moc i na Veolii. Byla jsem tam také, do práce samozřejmě dorazila pozdě, takže jsem hned žhavila telefony na dispečink Veolie. 3 telefonní čísla, ani na jednom nikdo.... Takže mail - s odpovědí, že prošetří a dají vědět do 30 dnů. Kontrovala jsem tím, že zaměstnavatel chce vědět hned, proč jdu pozdě, a ne až za měsíc. Tak jsem po 14 dnech dostala zprávu, že autobusy měly poruchu, že se tímto Veolia omlouvá a doufá, že budu nadále jejich zákazníkem. Asi nebudu, koupím si koloběžku....

Jitka, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa