Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Ožrala z OU Kunice , vložen: 2013-07-22 20:42:10

Vážení,
rád bych se s Vámi a především s panem starostou podělil do určité míry o úsměvný zážitek ze soboty20.7.2013 v 8,30 z čerpací stanice Mirošovice.
Když jsem šel zaplatit,tak mě oslovil majitel čerpací stanice Martin Holubička - ahoj řediteli,co říkáte na ten nový asfalt na silnicích.Řekl jsem je to paráda,ale je nutné si uvědomit,že je to investice Středočeského Kraje a ti lemplové z Kunic nejsou schopni ani posekat v obcích trávu.Podotýkám,že se jednalo o soukromý rozhovor mezi mnou a panem Holubičkou.
Dále jsem dodal,že Starosta s požehnáním ostatních zastupitelů navyšuje nám všem minimálně trojnásobně daň z nemovitostí,určenou Ministerstvem financí a za takovýhle prachy se zde musíme dívat na takovýhle bordelMy každý týden sekáme malotraktorem hektar travnatých ploch což je s tímto traktorem na samé hranici únosnosti ale posekáme to,ale Ti dva pánové se stejným vybavením trávu ve čtyřech obcích určitě ne!Tento bordel jistě vidí i jiní občané a doufám,že tyhle Kunické hospodské dinosaury v příštích volbách volit nebudou.
Několik lidí za mnou stál ve frontě na zaplacení Kunický obecní zastupitel Petr Alfery.Jeho jméno jsem si už nepamatoval,ale když jsem se na několika místech informoval na jméno toho vožraly co je v Obecním zastupitelstvu,je snad vyučený instalatér a je to jeden z těch čtyřech "odborníků" kteří tady diletanským způsobech v mnohých případech montovali vodoměry,na jejichž lajdáctví jsem před několika lety upozornil a všichni mi řekli jedno jméno-Petr Alfery.
Najednou se z fronty za náma ozvalo ty jeden šmejde zavři tu svojí nevymáchanou hubu,nebo Ti ji zde rozmlátím.Už jsi dlouho Ty šmejde nic nenapsal.Já jsem se začal smát a i když jsem moc dobře věděl že stojí pár lidí za mnou,tak jsem řekl - tak to je náhodička,pan Obecní zastupitel je zde,tak to je bezvadné,alespoň nám hned můžete vysvětlit tem bordel v obcích. Jeho od chlastu odulá tvář se zbarvila do červena a v rozčilení se začal třást po celém těle včetně nechutné pivní cejchy jako drahý pes.Navíc a to muselo být nepříjemné pro ostatní mu smrdělo z pusy jako chcíplé kobyle.Já jsem měl zaplaceno a nemohl jsem ostatní zdržovat,tak jsem při odchodu řekl,protože on o žádném bordelu neví,že až pojede od Bona Vity směrem do Vidovic,tak ta atrapa chodníku,kterou vloni vybudovali není pro více jak metr vysokou trávu a metr a půl vysoké bodláky není vidět a lidé chodí po vozovce.A takhle je to ve všech čtyřech obcích.Kdybych měl více času,tak bych ho nechal zkontrolovat Dálniční policií,která je hned naproti a jsem přesvědčen,že byl ráno ještě pod vlivem páteční chlastačky,popřípadě drog.Jeho chování tomu nasvědčovalo.Objel jsem pumpu dokola a po vystoupení z vozu jsem prohlásil,tak vážení,tady jste byli svědky chování notorického vožraly -Kunického obecního zastupitele a pán vedle mě mi nechtěl věřit,že někdo takový je v Obecním zastipitelstvu.
Tady bych měl dotaz na pana starostu ing. Šímu.Můžete nám všem zde vysvětlit,jakou má tento notorický vožrala v Obecním zastupitelstvu funkci a čím je pro práci obecního zastupitelstva přínosem ?
Jinde se do zastupitelství volí vůbec Ti nejlepší lidé,kteří jdou ostatním příkladem.Kdyby jsme si z tohoto člověka měli brát příklad,tak by jsme všichni měli obličeje odulé od chlastu,každý z nás by měl nechutnou pivní cejchu a všichni by jsmě měli již dávno prochlastané řidičáky,jak nám to zde předvedl on.
Mě v mnohém situace na OU KUnice připomíná situaci za totality,kterou jsme ve Zpravodajské službě nazýbali blbej a ještě blbější,kdy například největší snaha neschopného třeba ředitele odboru na Ministerstvu byla,aby jeho podřízení byli mnohem větší blbci než byl on sám z důvodů aby se netlačili na jeho místo.A to Vy v žádném případě nemáte zapotřebí!
Ten člověk,i když jsem minimálně o 30 let starší a nechodil jsem s ním do pomocné školy mi tam tykal, a vzhledem k tomu že je to obecní zastupitel,tak to nebude dlouho trvat a budeme to na OU Kunice řešit,popřípadě úplně někde jinde a na úplně jinačí úrovni.

Jiří KNAP, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa