Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Demokracie dle OU Kunice , vložen: 2013-07-31 22:18:02

Vážení,
ve svých příspěvcích jsem několikrát napsal,že ten pokrok který tady dneska máme je se srovnáním co tu bylo před 50-ti lety je doslova ohromujicí,ale jsou zde i závažné nedostatky,na které zde již několik let poukazuji.
Chodníky - při jejich výstavbě opomenuli skutečnost,že je to ideální prostor pro sítě všecho druhu a v první fázi výstavby zapoměli i na el.kabely pro obecní osvětlení a museli to zaštěrkované a zhutnělé podloží znova rozkopat.Šiřka chodníků je nedostatečná!
Nevím jestli někdo spočítal kolikrát za posledního 3/4 roku byly tyto nové chodníky rozkopány.Kdyby to chtěl někdo počítat na prstech obou rukou,tak mám obavu že by mu ty prsty nestačily.
Budky na autobusových zastávkách o velikosti pro dvě sedící,nebo tři stojící osoby jsem si dovolil nazvat kadiboudama.A tyto dvě atrapy jste postavili i na zastávkách u fabriky Bona Vita,kde se střídají naráz celé výrobní směny!
Škarpy u vozovky v obcích jsou většinou 70 i více cm hluboké,plné kopřiv,bodláků a zarostlé více jak metr vysokou trávou.Pokud by tam spadl chodec,tak se může vážně zranit a když by tam spadl osobák,tak to bude na kasli!
Navíc voda podmáčí podloží vozovky a nebude to dlouho trvat a ten nový asfalt začne praskat v podélném směru.
Údržba obecní zeleně není pouze to, že se poseká tráva v parčíku kolem OU Kunice,ale takhle by mělo být posekáno ve všech čtyřech obcích i v těch nejzapadlejších ulicích které vlastní OU Kunice!!.Třeba tam kde bydlíme za posledních 20 let nevylo posekamé ani jedno stéblo trávy které má na starosti OÚ Kunice!!.Nevím co jsou zač Ti dva pánové co zde sekají trávu s nedostatečným vybavením.Buď je to naprosto diletanská firma s nedostatečným vybaveníma nebo nějací příbuzní někoho z OU Kunice,do kterých se zde nalejvají statisíce!!!
Předpokládal jsem,že když někdo poukáže na nedostatek,napíše i jak by se to nechalo vyřešit a ještě se pod to podepíše celým jménem,tak by to mělo být považováno za pomoc a né se na toho člověka dívat tak že chce škodit!
Zde je naprosto nepřehlédnutelná skutečnost,že mnozí obecní zastupitelé se snaží potlačit diskuzi mezi občany.Na několik konkrétních otázek mi jeden zastipitel odpověděl tak,že mě zde veřejně poslal do prdele a následně začal konkrétně navrhovat Kunický náhubkový zákon,kde by občané museli se svými stížnostmi chodit pouze přímo na OU Kunice a ne na net,jinak by jim hrozil finanční postih!
Další zastupitel když jenom zaslechne cizí rozhovor na téma o diletanství některých Kunických zastupitelů,tak začne urážet do šmejdů a vyhrožovat rozbitím huby.atd.I když jsem to chtěl oficielně řešit,tak tenhle incident,při kterém se ten vožrala společensky znemožnil sám a nás ostatní rozesmál tím že tam ukázal jaký je to primitiv.Ale měl v jednom pravdu,že jsem dlouho nic nenapsal,protože vím,že z burana a primitiva ješte nikdo internetovou diskuzí inteligenta nevytvořil. Řešit to vůbec nebudu,protože se zde objevila mnohem závažnější dobytkárna!!
Náš stát je členem EU a máme zde demokratické společenské zřízení.
Vůbec nejzákladnější zásady EU jsou volný pohyb pracovní síly a zboží,svoboda slova a vyjadřování.V žádném případě ani v náznaku nesmí být občanům upíráno právo na informace,pluaritu názorů a občané za své názory nesmí být ani v náznaku omezováni a postihováni.
Když jsem napsal před týdnem příspěvek č. 1050 pod názvem Vožrala z OU Kunice,tak následujicí den se mi objevila modrá stránka 403 - zakázaný přístup!!!,když jsem si chtěl otevřít vebové stránky Kunic.
Zde je nutné si uvědomit,že OU Kunice je orgán státní správy a tento internetový potrál jsou oficielní stránky Obecního Úřadu!! Pokud na ně odepíráte občanům přístup,tak jste hodně daleko za hranou zákona a Vy se zde chováte jako by to byly stránky s placeným přístupem do nějakého bordelu.
Věřím pane starosto,že to dáte velice rychle do pořádku.Jinak by to mohlo být docela tučné sousto pro sdělovací prostředky a není pro mě problém tuto kauzu napsat i do Bruselu!!

Jiří KNAP,

re: Demokracie dle OU Kunice , vložen: 2013-08-01 10:51:54

Dobrý den

Oficiální stránky Kunic jsou www.kunice.cz ne www.kunice.eu
Pane Knap chvilku se zamyslete, nebo se informujte než začnete vypouštět moudra.

S pozdravem
Karel K

,

re: re: Demokracie dle OU Kunice , vložen: 2013-08-01 16:52:34

Zdravím Vás pane Karle K. a děkuji Vám za Váš názor.
Myslím,že oficiální stránky Kunic jsou obě.Jak CZ nebo EU.
Ale o tom se zde není nutné dohadovat.Bránit v přístupu na stránky komukoliv jenom proto,že upozorňuje na šlendrián a má zájem když už tady bydlí,tak aby to tu k něčemu vypadalo jsou 24 let po změně režimu doslova totalitní praktiky.
Máme zde díky několikanásobnému navyšování daně z nemovitostí obecními zastupiteli vůbec to nejdražší bydlení na okrese Praha - Východ a když už platíme takhle nehorázně navýšené daně,tak by to zde mělo k něčemu vypadat.Naši obecní zastupitelé by si měli udělat výlet do nějaké Bavorské obce,aby viděli co je to údržba obecní zeleně a mnoho jiného.Tito lidé ve Spolkové republice Německa mají oproti nám čtyřicetiletý náskok v budování demokratické společnosti .My všichni jsme si tuto službu velice draze svými daněmi předplatili a za tenhle šlendrián mohou obecní zastupitelé v čele s panem starostou a podle mého názoru zde manažérsky nezvládají svojí práci ve prospěch všech občanů a nebo na to doslova kašlou.
Demokracie v Kunicích je taková,že ani Vy pane Karle K.se neodvažujete pod svůj příspěvek podepsat celým jménem.Ale přesto Vám za reakci na můj příspěvek děkuji.

Jiří KNAP,

re: re: re: Demokracie dle OU Kunice , vložen: 2013-08-01 22:35:24

Dobrý den

Podle tohoto příspěvku se o stránky stará Martin Barták

zavirovaný soubor , vložen: 2009-11-18 19:00:37
Dovoluji si upozornit na zavirovaný soubor www.kunice eu/pohlednice/ - nalezen virus HTML/Framerasi by měl provozovatel těchto stránek si pořídit modernější antivirový program.Doporučuji AVG deváté generace. a pod.

Jiří KNAP,
lkwfrigocentrale@centrum.cz


re: zavirovaný soubor , vložen: 2009-11-19 11:07:24
Dobrý den, 
podobný příspěvek je v hlavní sekci, bohužel s tím nemohu nic udělat, jelikož obsah kunice.eu (stránek RKO) má na starosti Martin Barták. Hyde Park je od kunice.eu oddělen. Je nezávislý, pouze kdysi přebral design.

Jan Novák,
kunice@gmail.com

, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa