Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

škarpy v Kunicích a nový asfalt , vložen: 2013-08-13 17:21:51

Vážení,Nedávno jsem upozornil na nesmyslně hluboké škarpy v Kunicích a nebezpečí podmáčení vozovky a popraskání nového asfaltového koberce v podélném směru.Naproti zdi Berchtoldu přes vozovku je postavený velký dvojdomek.Z jesné strany bydlí Brožovi a z druhé Rybákovi.Tam byla do nedávna škarpa hluboká cca 80cm.Nedávno odbočku do ul. Pod Hájkem podvrtala odborná firma asfaltovou vozovku .Pokládali el. kabel a na odtok vody pod asfaltový koberec dali hnědou kanalizační rouru o průměru 100mm!!. Po prvním dešti tato trubička zmizela pod naplavenou zeminou a voda nemá kudy odtejkat..Tohle diletanství způsobilo velké podmáčení základů plotu u Rybáků, který se hodně naklonil směrem k vozovce,ale došlo též k podmáčení vozovky a popraskání nového asfaltového koberce v podélném směru na vozovce.To jak by měly vypadat škarpy v Kunicích nemusíme chodit příliš daleko.Když podjedete dálnici D1 silnicí od Stránčic do Kunic,tak hned nalevo do svahu je doslova vzorně udělaná vozovka. Z jedné strany vozovky je betonová zídka a na opačné straně strouha vyložená betonobými profily.a takhle vy to mělo být uděláno ve všech čtyřech obcích!!Mě tady nejvíce děsí to diletanství,lajdáctví a primitivizmus mnohých našich obecních zastupitelů.Proboha jste vůbec schopni zde něco pořádně vybudovat v dokonalé kvalitě?Na tu fušeřinu a diletanství co zde předvádíte se nedá koukat a tyhle prasárny by jste měli dostat k náhradě!!

Jiří KNAP,

re: škarpy v Kunicích a nový asfalt , vložen: 2013-09-14 12:53:26

Zdravím Vás,
nevíte, zda se panu Knapovi náhodou nepřitížilo?
Už více jak měsíc žádné nové moudro.

Zdeněk Rybka

Zdeněk Rybka,

re: re: škarpy v Kunicích a nový asfalt , vložen: 2013-09-15 16:33:03

Zdravím Vás pane Rybko.
Děkuji Vám za zájem o mé zdraví.Zatím se mi nepřitížilo,ale na "duchaplné "výměny názorů na netu není čas.
Tady by se měl asi vyjádřit pan starosta,aby občanům vysvětlil, že vybudovat ze zanedbané vesnice,kam se po desetiletí jezdili davy pražáků o víkendech vožírat,v moderní a žádanou lokalitu na bydlení je opravdu běh na dlouhou trať a zde nestačilo ani posledních 24 let,i když ten pokrok co zde máme jak už jsem již mnohokrát napsal je ohromujicí.
To že Kunice byly vždy podle mého názoru bezvýznamná díra svědčí i ta skutečnost,že když jsem na katastrálním úřadě řekl katastrální území Kunice,tak ta slečna nevěděla o co jde a po chvíli mě poučila,že jsme Katastrální území Dolní Lomnice.
Tady se musím zastat pana starosty,který nemůže spolupracovat s lidmi v zastupitelstvu které by si přál,ale s lidmi,které jste ve volbách zvolili, a podle mého názoru lidé, jejichž nejoblíbenější místo v obci je místní hospoda by neměli v zastupitelstvu se vyskytovat a když jste si je zvolili,což respektuji,tak si je zde ve zdraví užijte.
Zde je třeba se zamyslet nad tím,že až se vybuduje ta nová obytná zóna v Lomnici a tito noví,úspěšní lidé se zde trochu rozkoukají,tak nejenže budeme nadále Katastrální území Dolní Lomnice,ale velice snadno by se mohlo stát,že budeme i Obecní úřad Dolní Lomnice!!

Jiří KNAP, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa