Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

tohle nechápu , vložen: 2013-09-25 17:51:13

Vážení.
Sice jsem se zavázal a slíbil doma že již nic psát nebudu a že se ničeho všímat také nebudu,ale ono to nejde na tohle nereagovat!!
Včera mi volalo několik občanů našich obcí s tím,jestli jsem četl Obecní zpravodaj ,kde jako jedna z infornmací byla i to že p. Knap soustavně a bezdůvodně napadá a pomlouvá zastupitele a občany obce,šířením nepravdivých a urážlivých výroků - že kdybych udělal nějakou petici,což nepovažuji za nutné,tak by se mě s velikou chutí a radostí zastali! V podstatě si každý zpětně může ty příspěvky vyhledat a přečíst.
Samozřejmě zapoměli ve zpravodaji napsat,že Kunice mají HYDE PARK,kde občané si mohou psát své kritické připomínky,podněty atd.atd. Zde mnozí čtenáři,kteří nemají možnost používat Internet musí být doslova zděšeni,co zde mezi nima je za zloducha.
Můj první příspěvek se jednal ohledně montáže vodoměrů.Už v roce 95 kdy jsme přikoupili dalších 4000m pole ,tak při plocení jsme nechali na hranici pozemku zabudovat betonovou šachtu,s tím kdyby se někdy v budoucnu dělal obecní rozvod vody,tak aby jsme nemuseli bourat plot.Takže jsem byl v obci první,kdo měl stavební připravenost na montáž vodoměru.
Zde se stala veliká chyba ze strany OU Kunice,kde místo aby se občané hlásili na OU a odpovědný pracovník by montáž vodoměrů zadával jednotlivým místním "odborníkům" tak to nechal na občanech aby si to s nima domlouvali sami a tím vytvořili prostor pro korubční jednání a chování! Já jsem byl 2 roky v roli prosebníka a pak jsem si ho nakonec namontoval sám!
Dále jsem upozornil na bezohledné parkování OU zastupitele pana Špačka před svým domen v nepřehledné zatáčce!Když měli drátěný plot,tak se každý podíval napravo a když nic nejelo,tak to jeho auto celkem v klidu objel. Ale když udělali neprůhledný prkený plot,tak začaly vznikat velice nebezpečné situace.Výsledek je ten,že již dnes si nikdo nedovolí parkovat své vozidlo na frekventované hlavní průjezdní ulici obce a zaparkuje o pár metrů déle v nějaké boční ulici!
Kritizoval jsem absenci a havarijní stav chodníků,absence přechodů,semaforů,ale netušil jsem že vybudují né chodníky,ale chodníčky!Doufám,že když jste první etapu výstavby chodníků takhle zmastili,tak následně budete dělat chodníky alespoň 160cm široké.
Dále jsem upozornil na šizení občanů v areálu zámku Berchtold při Kluci v akci,kde jsem si spíš připadal jako koštér a né jako člověk který si zaplatí večeři.
Zde je snaha stále něco přikrašlovat než to ve skutečnosti je a vžijte se do pocitu návštěvníka Kunic když po vystoupení z autobusu kouká do staré minimálně 60 let nevzhledné , zdevastované boudy? Ve Vidovicích je to ječtě horší a ta schnilá bouda se doslova rozpadá na stojato.Stačí se jen podívat co je tam špíny a odpadků!Já bych se do něčeho takového štítil vejít a každý den ráno je plná školáků!!To Vás nenapadlo,že by ty děti mohli vážně onemocnět??!!
Dále jsem poukázal na bezohledné chování majitele Berchtoldu Judr Růžičky,který se zde začal chovat tak jako kdyby mu to zde všechno patřilo a my pstatní jsme byli zde trpěni z jeho milosti.Obrovské detonace a ohňostroje několikrát do roka v nočních hodinách jsme si zde užili všichni!
Nesmyslně hluboké škarpy snad nemá cemu připomínat a pan Rybák by si měl stěžovat na způsobenou škodu podmáčením jeho plotu,ale ten popraskaný nový asfaltový koberec v podélném směru na podmáčené vozovce jde z daní nás všech.
Údržbu obecní zeleně zde vidí úplně všichni.Nyní po mé kritice už máme alespoň kolem hlavní ulice posekáno,ale co to ostatní??!! Ale my všichni kteří nejsme lemplové jsme sekali své zahrady již 16X!! a to sekám pokaždě kolem 2000 m travnarých ploch které nejsou naše,ale z část OU Kunice a zezadu soukromníka. Ty metr a půl vysoké bodáky,120 cn vysoké kopřivy a 1m vysokou zrávu zde viděl každý!
A to se pan starosta písemně ve zpravodaji vyjádřil,že za údržbu obecní zeleně vyplácí 600 000 Kč ročně!!!
Na doslova hnusné,arogantní a povýšené chování několika lidí z OU jsem zde již upozornil.Na několik jasně a srozumitelně formulovaných a pro něj velice nepříjemných otázek mě Judr Růžička zde veřejně poslal do prdele a každý si to zpětně může přečíst.Další zastupitel Alfera když jenom zaslechl soukromý rozhovor dvou občanů,tak začal urážet do šmejdů a vyhrožoval rozmlácením nevymáchané huby. A to jsem o 35 let starší než on!
Pane starosto,to teda máte v zastupitelstvu pěkného chlíváka a místo aby jste mu domluvili,tak si děláte alibi a snažíte se ze mě udělat lotra!Pro Vaši informaci pane starosto. Já sem jezdím už více jak 60 let.Nikdy jsem se zde s nikým nepohádal,ani nepopral a pokud jsem někomu ze sousedů nepomohl,tak jsem mu neublížil!Nevěřil by jste co mě zde již zastavilo spoluobčanů,které ani podle jména neznám a děkovali mi za ty moje kritické příspěvky.!!
To že jsem zde upozornil na to že ve večerních hodinách je kolem místních hospod vždy několik desítek aut patří minulosti. Dnes si to již nikdo nedovolí!!,pokud to není vypatlanec.
V naší republice je velké množství obcí,které dělali kanalizaci,plynofikaci, obecní vodovod,rozvody po obci darových a tel kabelů v zemi a mají dávno hotovo.Zde na zmodernizování obce nestačilo ani posledních 24 let. Nemůže zde být něco prohnilého?Můžete nám to zde vysvětlit?
Není zde na čase věci nazývat správnými jmény?Nechápu,jak si dovolíte na mapě u Bílého kamene,že zdevastování zámku zapříčinila ta první firma který zámek koupila!! Zde všichni vědí kdo to udělal. I mě byl velký náklad vyřezaných trámů ze střechy zámku nabízen,což jsem odmítl!Ta původní firma si sem přivezla střešní tašky a chtěli přeložit střechu a pak se děli věci,které se vymykají zdravému rozumu.
Zde došlo k obrovské zlodějně a škodě velkého rozsahu a nechápu jak se něco takového mohlo zamést pod koberec?!
Což takhle pane starosto,že by jste si prověřil lidi v zastupitelstvu,jesti se náhodou nezůčastňovali těchto obrovských zlodějen?!
Pak by jejich setrvání v instituci přes kterou není v našem státě kontrola bylo naprosto skandální.! !!A pokud by jste pane starosto nic nezjistil,tak Vás můžu ujistit že je zde poměrně dost občanů kteří nemají výpadky paměti!!

Zjistím si kdy bude nejbližší zasedání zastupitelstva a budu chtít po Vás vysvětlení a v Obecním časopise veřejnou omluvu!


Jiří KNAP, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa