Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

nevyžádaná reklama , vložen: 2013-11-03 19:43:14


V tomto týdnu jsem našel ve schránce nevyžádaný reklamní leták Berchtoldu,ve kterém oznamují,že restauraci v zámečku od října provozuje rodina Růžičkova.podepsán Judr Václav Růžička a f. Alkom sekurity as.jako Hlavní sponzor areálu!!
Když se pozorně zamyslím nad tím co je v tomhle letáku napsáno,tak předpokládám,že kdo provozuje restauraci v zámečku Judr. Růžičky je v podstatě každému jedno.
Ale z následujicího textu vyplívá,že Judr. Růžička jako předseda představenstva f. Alkom as přelejvá blíže neurčité nezdaněné sponzorské finanční prostředky do svého soukromého areálu zámku Berchtold a tím spolufinancuje jeho provoz!
Zde je nutné se zamyslet nad tím,jak by tuto činnost posoudil případný kontrolní orgán a aby náhodou slovo sponzorování nenahradil slovem tunelování.
Za podobné přelejvání finančních prostředků /tunelování/ si odseděl pár let v base bývalý ministr financí za ČSSD Svoboda se svojí společnicí paní Snopkovou.
Myslím,že by bylo docela zajímavé,jak by něco takového posoudili Švýcarští a Bruselští právníci. Mám obavu aby to nenazvali tak,že se jedná o učebnicový příklad praní špinavých peněz!!

Já samozřejmě nepřeji Judr Růžičkovi nic špatného,ale dost dobře nechápu,proč na sebe veřejně píše takovéto bláboly.´, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa