Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Zpravodaj obcí 1/2014 , vložen: 2014-03-16 18:21:18

V tomto týdnu jsme obdrželi Zpravodaj obcí,za jehož doručení děkuji,protože když naši obecní zastupitelé informace poslané po internetu ignorují,tak se něco málo lidé co se děje v obci dovědí a zaujalo mě tam několik podnětů.:
Na úpravu pozemku nad gabiobovou zdí bych měl hned několik řešení:
Nejkretší trasa k bílému kameni je ulicí která se nachází před hlavním vchodem do Berchtoldu společně s vjezdem do zemědělského družstva. Prvních 80 m je asfalt,pak několik set metrů štěrk a za posledním domem kde bydlí Buřilovi pokračuje "Leninská cesta", kde po dešti se nedá jít pro velkou vrstvu bahna.
Tuto ostudnou a nesmyslně vysokou gabionovou zeď bych doporučil rozebrat a štěrk z ní vyvést na tuto Leninskou cestu,přebytečnou hlínu odvézt,dole při silnici vybudovat chodník a svah zatravnit!
Nebo tohle gabionové dílo reprezentujicí absolutní nevkus a buranství lidí kteří o její výstavbě rozhodli ponechat jako odstrašujicí příklad tuposti,terén nad ní zatravnit a nahoře před vchodem do restaurace U Fousků dát několik laviček. O tohle poutní místo by se mohla rozšířit Naučná stezka pro děti,kam by o prázdninách ve večerních hodinách mohli chodit rodiče se svými ratolestmi aby jim ukázali,jak se zde mnozí naši obyvatelé chovají když jsou zchlastaní,jak venku před hospodou ochcávají kde co,jak doslova chrochtají když si strkají prsty do krku aby se vyzvraceli a mnoho jiného.
Myslím že by to mohlo být pro naši mládež více jak poučné!!

,,

re: Zpravodaj obcí 1/2014 , vložen: 2014-03-16 18:34:03

Vážený pane,
proč takhle,.....gabionová zeď není věcí obce ani lidí z ní je to věc kraje. Pro někoho nění pěkná, ale je bezpečnější něž rozpadající stará. Já děkuji těm zastupitelům, kteří kraj roky uháněli aby rozpadající zeď
někoho nezranila. Až poroste brečťanem nebo přísavníkem bude to lepší. Ke konci Vašeho příspěvku... HP možná čte i mládež tak ať si nemyslí, že všichni chrochtáme s prsty v....
V.Růžička

ruzicka,

re: re: Zpravodaj obcí 1/2014 , vložen: 2014-03-17 08:29:20


,,

re: re: Zpravodaj obcí 1/2014 , vložen: 2014-03-17 08:35:12

Vážený pane,
V mém příspěvku jsem poukázal na absurdnost,kdy se zde něco vybuduje a pak když se zjistí že je to paskvil,kterým se zohyzdila část obce,tak se pak v Obecním časopise ptáte občanů co s tím.
Kdyby jste to dělali obráceně,kdy by jste se nejprve zeptali na názor občanů a je jich zde opravdu hodně úspěšných a talentovaných lidí, tak by k něčemu takovému nikdy nemohlo dojít.Rozumíte?

, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa