Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Odvoz bahna z rybníka , vložen: 2014-03-20 10:10:59

Vážení,
Ve středu 12.3, ve 14,30 hod jsem byl za domem na zahradě a zaujal mě zvuk motoru nákladního vozidla,jehož motor se točil v maximálních obrátkách.
Jednalo se o třínápravovou sklápěčku s červenou kabinou,korba šedivá,jehož řidič dle mého odhadu jel v uzavřené obci na mírně klesajicí rovině od Bona Vity minimálně 80km/hod.Tam kde začíná ta gabionová zeď,kde silnice začíná prudce klesat,řidič zařadil neutrál a obrovskou rychlostí na "vyhozenou" projel celým Vidovickým údolím a těsně před křižovatkou ke hřišti dal obrovský meziplyn a zařadil nejvyšší rychlostní stupeň!! Ale tam už ani ne za 100m začíná 40 km/hod u mateřské školky.
Pro nás ostatní platí v úseku kde v obci tyto sklápěčky jezdí správně dle přenosné dopravní značky 30 Km/hod a to mnozí z nás máme naše osobní vozy vybavené pokročilou technologií,kdy dovedou sami zastavit,pneumatiky s konstrukční rychlostí 300 Km/hod a tihle nezodpovědní kovbojíčkové s takovejhlema hajtrama s vyčachtanými motory,kdy ráno zakouří karcinogenním dýmen celé údolí se zde chovají,takhle nezodpovědným způsobem.
Zde bych měl otázku - co dělají naši obecní zastupitelé a jak je možné,že zde tolerují takovýhle šlendrián!!??Každý den ráno je autobusová budka plná školáků a v tom hustém karcinogením dýmu ani nebyli vidět!!???
Pokud by to někoho zajímalo,tak to zamožení dýmem mám nafocené.Ale tady by si měli stěžovat lidé kteří v údolí bydlí.Já to nedýchal,protože naštěstí bydlíme na kopci a já tu nejsem od toho abych zde na někoho volal policii.
Tohle by měla být práce našich obecních zastupitelů aby zde dělali kontrolu těchto nezodpovědných lidí a aby je umravnili!! A jak je vidět,tak opět selhali!!

!, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa