Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

lze zhodnotit soukromý majetek nezdaněnými penězi? , vložen: 2014-04-24 21:28:19


§,

re: lze zhodnotit soukromý majetek nezdaněnými pen , vložen: 2014-04-24 22:02:29

Ale samozřejmě že jde a jak snadno - Když si některý podnikatel chce za nezdaněné peníze postavit třeba na své zahradě bazén,tak si samozřejmě za 500Kč nechá na živnostenském odboru rozšířit podnikatelskou činnost
o provozování veřejného koupaliště a velkou ceduli podobného znění si vyvěsí na svůj plot. Pak firmu kterou vlastní,nebo které šéfuje napíše jako hlavního sponzora areálu.Dále by bylo vůbec nejlepší pronajmout tento areál svojí vlastní firmě,která by nejrůznější investice do areálu vykazovala ve vydání firmy.Pak by to chtělo řádně "MOTIVOVAT" úředníky,kteří rozdělují dotace z EU.Pak by se Vám mohlo přihodit,že by se Vám na Vašem podnikatelském účtu zničeho nic objevilo několik milionů Kč.Ještě by to chtělo se nechat v místě bydliště zvolit do Obecního zastupitelsva t.j. do instituce,přes kterou už není v našem státě žádná kontrola,teda je - voličů,ale Ti se nechají velice lehce obalamutit.Pak by Vám za ty miliony zbylo i na zastřešení bazénu a možná i tenisového kurtu.Nakonec by jste za tyto "dotace" mohl několikrát do roka udělat k obveselení kumpánů ohňostroje.Žádné riziko zde by nehrozilo,protože by jste si tyhle bezohledné dobytkárny jako obecní zastupitel povoloval sobě sám.
Snad už by to potom chtělo jenon vyměnit tu svojí starou Rapsodii za mladou kočku.

PS.
Proboha ne aby Vás něco podobného napadlo udělat,vždyť tohle všude ve vyspělé evropě je považováno za nebetyčnou zlodějnu.
Inu my jsme země kde zítra znamená už včera plné zázraků a divů. Snad dočasně.

§,

re: re: lze zhodnotit soukromý majetek nezdaněnými , vložen: 2014-04-25 12:55:22

Dobry den preji vsem kunickym obcanum. Reaguji na tento prizpevek protoze pan K..p by se mel lecit. Zada na zdejsim HP tema a zaroven sam na svuj problem reaguje.Pane K..pe dojdete si na ten Vami nenavideny
Berchtold na ktery koukate z okna Vaseho obyvaciho pokoje dejte si pivo a kavu a zkuste se podivat na ten svet tosicku jinak jako by to udelal Vas bratr ktery byl takovy pohodar. V jinem vlakne jste vylicil Vas zivot jako nelehky.Tak si konecne odpocinte a koukejte se z okna jak je krasne! !

kunnicak,

re: re: re: lze zhodnotit soukromý majetek nezdaně , vložen: 2014-04-28 21:29:09

Pane Kunnicaku,
píšete naprosté bláboly. V příspěvku o nějakém Berchtoldu nebyla ani zmínka a tak se držte tématu.
Vy jste nějak zaangažován na obratu Berchtoldu,že zvete lidi na pivo a kávu v něm? To už bylo za totality,že nepohodlné lidi zavírali do psychiatrických léčeben.
Zde nikdy a nikdo nepsal o někakém nenáviděném Berchtoldu,ale byl zde mnohokrát kritizován jeho majitel jak se zde bezohledným způsobem chová. V Praze je mnoho hotelů ale nikdo si nikdy nedovolil hulákat do megafonů,pouštět nahlas reprodukovanou hudbu,ze je to slyšet na opačném konci obce a nebo aby několikrát do roka dělak ohňostroje doplněné velice silnými detonacemi.
Pokud zde dáváte někomu za vzor pana Miloše Knapa,tak to teda pěkně děkuji.Už od 14-ti let byl společně s několika výrostky pravidelným návštěvníkem místních hospod a každou neděli odpoledne byl zchlastanej tak,že ho sotva dotáhli na vlak.
Ti největší místní vožralové se stali jeho nejlepšími kamarády a alkohol ho provázel po celý jeho pohnutý život.Už jste se někdy setkal s alkoholikem,kterému alkohol poškosil mozek tak,že ztratil základní hygienické návyky a v bytě kadil hned vedle postele a jinde kde to na něj přišlo a vůbec se nesnažil to po sobě uklidit,naopak to ještě po bytě rozšlapal? Přitom bydleli v moderním bytě první kategorie.Zvíře se takhle nechová a vy si ho dovolíte někomu dávat za vzor? Dovedete si vůbec představit,kolik stál jeho několikaletý pobyt v soukromém lékařském sanatoriu?Nic nepomohlo a stejně se uchlastal,jako většina těchto zmiňovaných místních ochlemtů.
Tady se nabízí otázka,jestli by jste se neměl jít léčit Vy,když zde dáváte takovéhle lidi za vzor?
Tady v Kunicích obvykle když někdo napíše nějakou kritiku,tak na ní velice nezvozně reaguje tahle povedená Kunická partička,která by se nechala spočítat na prstech a pritom obyvatel a chatařů je zde několik tisíc.Položil jste si někdy otázku proč tomu není naopak?!!

, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa