Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Květen,lásky čas , vložen: 2014-05-19 20:52:50

Měsíc květen,lásky čas,ale především měsíc placení daně z nemovitostí.
Zde bych chtěl varovat především důchodce a lidé s chatrnějším zdravím,aby je nenapodlo udělat to samé co před dvěma roky udělal jeden občan,který vlastní nemovitost v Hlavním městě a v Kunicích.
Když šel v Praze na poštu zaplatit obě složenky,tak zašel na Finanční úřad s tím,jestli se nespletli,protože Pražská složenka daně z nemovitosti byla několikrát nižší,než ta Kunická.Pani úřednice vše přepočítala a částka byla správná a tak vyndal Kunickou složenku,na kterou se seběhli podívat úředníci z několika kanceláří a nechápali jak si někdo takhle dovolí odírat občany.
Ale to není všechno - stočné v Kunicích je o více jak 700 kč na osobu dražší než třeba v obci Rudná,okres Praha západ.Takže rodina se třemi dětmi zaplatí jenom na stočném v Kunicích o 3500 kč více,jak ta samá rodina v Rudné!Přitom zde máme veliké množství mladých rodin s malými dětmi,rodinné domy postaveny na bankovní půjčku a takhle je naši obecní zastupitelé nemilosrdně odírají. Zde to na lásku k bližnímu ze strany obecních zastupitelů k občanům nevypadá! a to nejen v měsíci květnu.
O vodě nemám přehled,ale pravděpodobně to bude to samé.Poplatky za psy - opět skandální cena na to že žijeme na vesnici.
Když to schrnu,tak zde máme v takhle zanedbané vesnici,kde nejsou schopni obecní zastupitelé zajistit ani kvalitní posekání trávy ve všech přidružených obcích na pozencích které vlastní a ne pouze kolem Obecního úřadu v Kunicích díky našim obecním zastupitelům vůbec to nejdražší bydlení nejen na oktese Praha východ,ale v celém středočeském kraji.
Tuto anomálii můžete v podstatě již letos napravit,protože budou volby do zastupitelstva a pokud nepříjdou k volbám všichni naši občané a nebudou u toho myslet,tak se nápravy nedočkáme.

!, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa