Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Procházka Kunickou přírodou , vložen: 2015-02-17 23:41:28

Tak jsem dlouho otálel s procházkou kolem zrekonstruovaného rybníka až jsem byl zděšen :( Opravdu muselo dojít k pokácení tolika stomů na hrázi břehu rybníka? Co mě však naprosto uzemnilo bylo vykácení 2 velkých pásů lesa asi tak 50m šířky a délky 200m holosečí, to mi hlava opravdu nebrala. Opravu musela obec povolit takovéto kácení? Zajímal by mě pravý důvod při existenci více možností těžby. Vytěžený svah vypadá opravdu úžasně. Něco podobného sestalo již před časem nedaleko u postaveného lesního hriště.

Marty

Marty,

re: Procházka Kunickou přírodou , vložen: 2015-02-28 17:52:49

Ahoj Marty.
Procházkou Kunickou přírodou se jistě nic nezkazí,ale jistě by neuškodilo se podívat jak to dělají jinde.
Porovnávat práci OU Kunice a jejich zastupitelů s prací jakékoliv Bavorské Radnice a jejich radních by asi bylo pro nás příliš silné kafe a tak se podíváme jak to dělají v nejbližších obcích v okolí.
Když pojedete z Velkých Popovic na Štiřín, tak už na začátku obce Dobřejovice je dopravní značka Pozor jiné nebezpečí s dodatkovou tabulkou pozor chodci na silnici,když nemají všude chodníky a věřím,že kdyby bylo tak jako v Kunicích,nebo v Dolní Lomnici nebezpečné klesání,kde se dokonce zabil řidič linkového autobusu,tak by to bylo jistě řádně označeno.Jak je vidět,tak Kuničtí zastupitelé snad ani nevědí,že podobné dopravní značky existují!!
Ve Strančicích u školy a ve Světicích mají inteligentní semafory,které vyhodnotí rychlost jedoucích vozidel a když někdo jede nedovolenou rychlostí,tak mu zapnou červenou.
Mirošovice a Světice a mnoho jiných obcí na Praze -Východ které jsou skoro na absolutní rovině,ale v celých obcích mají ZONA 40Km/h.Zde obecní zastupitelé na občany nekašlou a vědí,že vozidlo jedoucí 40Km/h má nižší hlučnost,vypouští méně exhalací a hlavně má menší brzdnou dráhu!!!
V Mnichovicích je zřejmé,že v obecním zastupitelstvu nemají nějakého prospěcháře,který by se snažil,aby co nejvíce obecních peněz bylo proinvestováno v nejbližším okolí jeho nemovitostí!!I taková nejvzdálenější ulice která je od centra Mnichovic cca 2-3 Km která se jmenuje ZA DÁLNICÍ má asfaltový povrch a obecní osvětlení!!
V Mnichovicích již dávno opustili tenhle bolševicko-balkánský způsob řízení obce,kde se trochu něco poopraví támhle a pak onehde,ale snaží se investice v obci nerozmělňovat a investovat je koncepčně.
Všichni víme jaké mají pěkné náměstí.Dovedete si představit jak by to tam vypadalo,kdyby udělali pouze chodník od Obecního úřadu k nejbližší hospodě a ke škole by dětem na starém asfaltu chodník nakreslili bílou barvou??A nad tím novým chodníkem by se houpaly svazky černých telefonních kabeků,které by měly jako první být v zemi!!
v Mnichovicích určitě nezaložili svojí práci obecní zastupitelé,na špatném a nedostatečném informování občanů a jistě se netváří jako kdyby internet vůbec neexistoval a do Obecního časopisu ji sami napíší pouze to co sami uznají za vhodné.Informovat v dnešní době občany pouze obecní nástěnkou je doslova pravěk!! a pak občany postaví před hotovou věc. Hlavně žádnou diskusi aby jim občané nezhatili jejich plány!!!
Mě na volebním programu Sdružení nezávislých kandidátů Kunice zaujalo vyasfaltování centrální parkovací plochy ve Vidovicích! Já takovou centrální parkovací plochu ve Vidivicích neznám ale dělá to dojem,že je to zase vychcaně napsané parkoviště před Berchtoldem,do kterého se zajíždí z ulice Ke Křížku,která je vyasfaltovaná pouze cca 100m za nejbližší zatáčku.Pak se jede Leninskou cestou!!Stavebníci již před 10-ti lety když tuto část obce elektrifikovali,tak museli položit kabeláž pro obecní osvětlení za svoje finance!!Myslím,že lidé bydlící v ulicích Ke Křížku a Březová mají snad nárok po tolika letech,aby se dostali domů civilizovaným způsobem!!
Když to schrnu,tak
Optický kabel z Kunic do Vidovic skoro 1 km dlouhý pro potřeby Berchtoldu je již několik let položen
.Minimálně 200 000Kč se přelejvá z obecní kasy do Berchtoldu na provoz Obecního Muzea,místo aby si vybírali vstupné!!
Přírodní koupaliště pod Berchtoldem je již také za naše peníze hotové!!
Nyní vyasfaltování parkoviště před Berchtoldem!!
Co vymyslí dál??
Zde by jsme si měli všichni položit otázku jak ještě dlouho budou soukromé a podnikatelské zájmy jednoho obecního zastupitele nadřazovány nad potřeby našich občanů??? Co Vy na to pane Starosto!!???!!

,

re: re: Procházka Kunickou přírodou , vložen: 2015-02-28 18:25:06

Nepřísluší mi hodnotit ten zbytek, ale pokud jde o limit 40 km/h, tak při něm rozhodně neplatí, že by mělo auto menší emise a hluk. Ve spoustě aut je právě mezi 40 a 50 rozdíl jednoho řadícího stupně, kdy na 40 km/h se musí podřadit a auto má jak vyšší otáčky, tak vyšší spotřebu.

Nemám vůbec pocit, že by tady 50 km/h v obci byl nějaký problém (chodim tu pěšky i jezdím autem). Nakonec i ve Světicích byl limit zrušen.

SW,

re: re: re: Procházka Kunickou přírodou , vložen: 2015-02-28 20:52:21

Pane SW
,sedněte si do Kamionu,naložený váží 40tun a jeďte padesátkou od Stránčic do Kunic a pokud by jste se potkal v levotočivé zatáčce s autobusem,tak skončíte ve škarpě a pokud by tam byli chodci,tak by jsme tu měli hned několik funusů.Těch napadaných aut i osobních tam bylo za ta léta již bezpočet.A pokud by jste to v padesátce tu první zatáčku nějak ustál,tak u klempírny v žádném případě.

,

re: re: re: re: Procházka Kunickou přírodou , vložen: 2015-03-01 10:49:10

Kdyby to byla pravda, tak za tu spoustu let je tam tolik hrobů a trosek kamiónů, že už by se tou silnicí nedalo projet.

Netušim, jestli máte řidičák, nicméně už v autoškole se učí, že se má jet jenom tak rychle, nakolik před sebe vidíte. Proto tam ty hroby nejspíš nejsou - ti rozumní si poradí i bez dalších zbytečných omezení a ty nerozumné tam nezachrání žádná dopravní značka.

SW,

re: re: re: re: re: Procházka Kunickou přírodou , vložen: 2015-03-01 11:20:37

Pane SW ted jste s tim ridicakem prestrelil pan nepodepsanyKnap zde udivoval svym jezdeckym umenim v dobe kdy jste jeste nebyl na svete..,

kunicak,

re: re: re: re: re: Procházka Kunickou přírodou , vložen: 2015-03-07 12:14:09

Zdravím pane SW,
Někdo by Vám mohl odpovědět,že to co Vy jste najezdil dopředu,tak on za ta léta odcouval,ale takovej vejtaha nejsem,i když za ujeté 2 000 000Km bez zaviněné nehody jsem obdržel hodinky.
Dle Vašich názorů určitě nemáte praxi s jízdou ve vysokohorském prostředí a aby Vás náhodou domů neposlali v zinkové rakvi,tak se nejen s Vámi podělím o zkušenosti.
Při opakovaném brždění táhlých sjezdů- vzniká mezi brzdovým obložením a bubnem nebo brzdovým kotoučem teplota přesahujicí 900 C.To obložení se nataví,udělá se na něm sklovina a významným způsobem se sníží účinnost brzd.Keramické brzdy v té Vaší chrchle určitě nemáte. I když brzdová kapalina má vysoký bod varu,tak se mnohdy tak ohřeje až zplynovatí.Pak to přestane brzdit úplně.Někdy tenhle efekt zaviní i stará brzdová kapalina,která do sebe přijímá vzdušnou vlhkost a voda má bod varu 100C.Proto se má každě 4 roky měnit!!
Pokud by jste jel někdy z Francie do Andorry,tak v nejvyšším bodě u vysílače radio Andorra vede silnice ve výši 3400m nad mořen a to když v Perpignanu odbočíte z dálnice tak jste tak sotva 10 m nad mořem.Pak pojedete necelých 50 km do hlavního města Andorra la vella a je to opravdu strmé klesání.Nechce to nic jiného,než zařadit nahoře dvojku a pouze si trochu přibrzďovat.Ty serpentíny jsou nekonečné.U autobusu to chce nahoře zařadit velká 2 nebo malá 3,zapnout elektrickou převodovou brzdu Telma bremse a ještě to dusit motorovou brzdou,která hned za motorem uzavře výfukové potrubí.Kamiony sem vůbec nesmějí a do hlavního města jezdí ze Španělska.
I takový Gross Glockner v Rakousku/ Hoch Alpen Strasse/ je velmi nebezpečný.Nebo stačí na A2 z Kolína na Frankfurt u Montabauru.Zde je vyhlášený padák Kočičí hřbet.Dálnice má 3 pruhy dolu a 3 nahoru + odstavné pruhy.Je to cca 5 km dolů,pak asi 1 km rovina a mírně nahoru.Tam byly tak děsivé bouračky,že kamiony můžou 40kn/hod,autobudy 60Km/hod a osobáky 100Km/hod.
přitom zde vidíte minimálně na 8 km dopředu,je to rovný úsek bez zatáček.
Tak hodně Km bez nehody!!!

,

re: re: re: re: re: re: Procházka Kunickou přírodo , vložen: 2015-03-09 18:33:18

Vážení,
když jsme zde probrali zásady bezpečné jízdy ve vysokohorském prostředí,tak bych zde rád připoměl nebezpečí na silnicích v podstatě skoro na hladině moře!!
Obrovské množství rodin s dětmi jezdí v létě na dovolenou k moři do států bývalé Jugoslávie a Řecka.Ale na Balkáně nemají žulu,ale mramor a ten méně kvalitní drtí a dávají ho do asfaltových směsí.A mramor jak všichni víte je strašně kluzký.Navíc když třeba týden neprší a na silnici je prach a pak začne poprchávat,tak je to tam jako na náledí!!!! Asi před třemi roky asi 10 km pod Porečí zkušený řidič autobusu v mírném esíčku v podstatě na úrovni moře dostal smyk a spadnul ze čtyřmetrového tarasu do vybrané pískovny.Vůbec nepršelo a na zaprášenou silnici padla ranní rosa!!!
Ti lidé v podstatě měli zkaženou dovolenou a byly tam i nějaké smrťáky a to jim k hotelu zbývalo jenom několik kilometrů. Takže opatrně i u moře!!!

,

re: re: re: re: re: re: re: Procházka Kunickou pří , vložen: 2015-03-10 14:37:52

Procházka Kunickou přírodou autobusem k moři.

:-),

re: re: re: re: re: re: Procházka Kunickou přírodo , vložen: 2015-03-10 19:14:53

"Dle Vašich názorů určitě nemáte praxi s jízdou ve vysokohorském prostředí a aby Vás náhodou domů neposlali v zinkové rakvi,tak se nejen s Vámi podělím o zkušenosti."

Tohle je zas nějaký sofistikovaný trolling, nebo kam tím vším směřujete?

Ne, že by mě to nepobavilo, ale s inteligentní diskuzí to nemá nic společného.

SW,

re: re: re: re: re: re: re: Procházka Kunickou pří , vložen: 2015-03-10 22:55:16

Vazeny pane SW je videt ze neznate pisatele prispevku ktere by se spise hodily do kolonky rady pro zacinajici ridice a nebo rady pro ridice amatery pred dovolenou.Jak jezdit v horach a u more uz jsme se dozvedeli jen jeste nevime jake nastrahy nam prinasi jizda v zimnich Alpach.Ale neni jeste vsem dnum konec treba i toto tema pisatel doplni...

kunicak,

re: re: re: re: re: re: re: re: Procházka Kunickou , vložen: 2015-03-10 23:20:49

No já pořád čekal, že to všechno je jenom poutavý úvod a na konci přijde nějaká zásadní myšlenka. Něco jako:

"No víte milé děti, ten kopec na kraji Kunic, to je vlastně takový náš malý obecní Gross Glockner. Takže si dávejte pozor!"

Hlavně že na začátku nechyběla dehonestace oponenta jako z příručky internetového trolla.

SW,

re: re: re: re: re: re: re: re: re: Procházka Kuni , vložen: 2015-03-14 17:17:12

Drazí pánové SW a Kuničáku,

Téma z procházky Kunickou přírodou na téma řízení motorových vozidel jste změnili Vy dva.Tak se nedivte.
Chtělo by to si ke computeru sednout před odchodem do hospody a ne naopak.Ale kdyby Vám ode mě scházela jak píšete nějaká zásadní myšlenka,tak kdybych zde měl popsat vše co je zde prohnilé a co na první pohled zavání snahou o nečestné jednání /informování občanů v pěti obcí pouze nástěnkou u OU Kunice/ tak bych si tady připadal kdybych to měl všechno popsat jako šéfredaktor samouk.

,

re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: Procházka , vložen: 2015-03-15 14:52:40

Téma nikdo neměnil. Byla to reakce na Vaše: "Mirošovice a Světice a mnoho jiných obcí na Praze -Východ které jsou skoro na absolutní rovině,ale v celých obcích mají ZONA 40Km/h.Zde obecní zastupitelé na občany nekašlou a vědí,že vozidlo jedoucí 40Km/h má nižší hlučnost,vypouští méně exhalací a hlavně má menší brzdnou dráhu!!!"

...stačí se na stránce posunout trochu výše a najdete to taky. Není to zas tak složité. Možná, že jste tomu mohl věnovat více času než psaní urážek na všechny ostatní v diskuzi, kteří s Vámi nesouhlasí.

"...tak kdybych zde měl popsat vše co je zde prohnilé a co na první pohled zavání snahou o nečestné jednání /informování občanů v pěti obcí pouze nástěnkou u OU Kunice/ tak bych si tady připadal kdybych to měl všechno popsat jako šéfredaktor samouk."

Jako dlouholetý publicista bych Vás rád upozornil, že v redakcích obvykle není šéfredaktor ten, kdo píše články.

SW,

re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: Prochá , vložen: 2015-04-12 22:14:04

Vážený pane Knape,

chceme Vás informovat, že v Kunicích vzniklo sdružení občanů s názvem "Na ochranu pana Knapa a jeho okolí".

K vašemu poslednímu příspěvku, ve kterém zase jako obvykle lžete, používáte polopravdy, otíráte se o slušné lidi a dokonce se snažíte být vtipný, Vám
musíme říci. V těchto dnech se sešla skupina lidí, kteří mají vážný strach o Vaše zdraví, bezpečí Vašeho okolí a budou usilovat o to, abyste neohrožoval sám sebe, Kunice a Vidovice. Z čeho ve Vás pramení takové zlo, nenávist a lhaní?? Přemýšlel jste o tom někdy, jak se chováte, co píšete... Vám musel v minulosti někdo ublížit. Nejedná se jen o Vaše jedovaté zákeřné výmysly, ale i zbabělost, které je provází. Přijdte jednou jako chlap na zastupitelstvo, které každé je veřejné nebo jen tak a proberte "své" nepřesné informace a připomínky z očí do očí. Roky a roky jako zbabělý "žvanil" zavřený doma napadáte slušné lidi.

Tak kdy příjdete?....... Asi Vám to Váš strach nedovolí,....... nebo že by?? Kdy......? Uleví se Vám!
Chceme Vás upozornit, že v obci kolem MŠ se jezdí max. 40 km/hod. a ne jako Vy s tmavým MERCEDESEM 68 km/hod.. Dale nedělejte za svým pozemkem nepovolenou skládku a okamžitě ji zrušte.

Fotodokumentace je pořízena. Celou dobu tady moralizujete a sám se chováte jako ....., ale to je pro Vás typické "zloděj křičí chyťte zloděje". Uvidíme, co přinesou Vaše další příspěvky, abychom Vás mohli začít léčit i hezkými foto.

Nejen Vaší rychlou jízdou kolem naší mateřské školky, znečišťováním přírody černou skládkou, ale připravujeme pro Vás Velké překvapení pod názvem "Výběr z příspěvků a citátů p. Knapa z let 2008-2015", které dostalo pracovní název "Poučení z krizového vývoje v Kunicích", to Vám bude blízké. V dalším kroku se budete moci vidět na plakátek ve svém okolí při propagaci Vašich příspěvků, citátů a Vaší NEbezpečné jízdy kolem MŠ. Když ani toto Vás nevyléčí, tak seznámíme občany s Vaším heslem "Nacpi do nákladů co jde, sousedi to na baráku nepoznají". Jako závěrečný krok je právní analýza vašich výroků 2008-2015, upozorňující dopis advokátní kanceláře a právní kroky.

S pozdravem

David, René, Markéta, Vašek, Soňa, Karel, Pavel, Honza, Ladislav, Zdeněk,..... pod vedením MUDr. doc. Chocholouška, CSc.

,

re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: Pr , vložen: 2015-04-13 19:39:06

Drahý pane ´

Kunický Hyde Park
Vám přináší možnost otevřeně a nezávisle vyjádřit své názory a připomínky k událostem, které souvisejí s děním v Kunicích. Nechť náš Hyde Park poslouží ke stejnému účelu, jako jeho londýnský sourozenec - Otevřeně sdílet a šířit myšlenky obyvatel !!! ...
Nikdy jsem zde nikomu nenadával,na rozdíl od některých pisálkůkteří nadávají mě,pouze se snažím upozorňovat slušnou formou na nedostatky co kde zlepšit a mnohdy i píší jejich řešení.V minulosti jsem většinou služebně navštívil skoro 70 cizích zemí a tak trochu nějaký přehled při vší skromnosti mám.
Na co jsem zde upozorňoval: - na bezohledné a nebezpečné parkování motorových vozidel,na nekvalitní práci "odborníků" při montáži měřičů vody,na absenci přechodů pro chodce,na nekvalitní chodníky,na ježdění po obci zchlastanými a zfetovanými řidiči,na blátivé parkoviště u obecního úřadu,na nesmyslně vysokou gabionovou zeď,když ta původní kamená byla 120 cm vysoká,na nekvalitní dopravní značení,na špatné autobusové "čekárny",kam se vejdou tak maximálně 3 lidi,na bezohledné chování v nočních hodinách / ohnostroje/ doplněné silnými detonacemi v husté centrální čási Vidovic majitelem Berchtoldu ,kde jsou rodiny s malými dětmi,na vydrancování zámečku místními vesničany a když už tam nebylo co ukrást,tak si tam udělali gigantickou černou skládku komunálního odpadu a mnoho dalšího.
"Demokratická reakce a la Kunice na sebe nenechala dlouho čekat.
nejprve se snažili různí pisálkové mě růrně zkompromitovat,nadávat,vytvořili zde pro mě zakázaný přístup na hyde park -modrá stránka č 465,bylo mi vyhrožováno před svědky obecním zastupitelem rozmlácením nevymáchané huby a přitom tenhle tajtrdlík který má máslo na hlavě prochlastal svůj řidičák až po vyhrožování právními kroky a mnoho dalšího i když si na vše nelze vzpomenout.Dne 5.4.2011 jsem s občany diskutoval v rubrice daně z nemovitostí kde se jednalo o 200 000 za obecní muzeum,600 000 za údržbu obecní zeleně a mnoho dalšího. Já jsem si ty částky nevymyslel,pouze jsem na ně reagoval
Samozřejmě bych rád docházel na schůze zastupitelstva,ale nikdy jsem nedostal žádnou pozvánku a ani informaci ,kde by bylo napsáno kde a kdy a v kolik hodin bude schůze zastupitelstva a jaký bude program.
Do Berchtoldu jezdí povícero tmavých Mercedesů a na jejich bezohledné ježdení jsem též upozorňoval a nějaká rychlost 68km u mateřské školky nepřichází v úvahu. Ráno se studeným vozem si připadám s pomalou jízdou jako překážka dopravního provozu a jinak mám elektronicky nastavenou rychlost pro uzavřenou obec a to auto jede samo a já pouze točím volantem.
U nás k nějakému znečišťování okolí nedochází. Každý týden sekáme na 2,5 cm trávu a to nejen v zahradě,ale i sekéme v délce 100 m před zahradou,což je pozemek OU Kunice a též za zahradou. Za 14 dní bude pálení čarodějnic a ta podle Vás černá skládka je prosím hranice,na které jsou větve od poražených stromů a to nejen z naší zahrady. Navíc jsem to na internetu oznámil na Hasičům,kde je tam na to tiskopis.
Vaši jedovatou poznámku nacpi do nákladů vše co jde nechápu. My se živíme kancářekou prací a přiznávám,že propisovačky a kancelářský papír používám firemní.A pokud by jste snad tak trochu záviděl i když není co,tak první dvě parcely za 2,40 Kč koupija matka,pak jsme doslova za pár korun koupili po zesnulých sousedech jejich catu a posledních 4000 m jsne kupovali skoro před 20-ti lety,ale za z dnešního pohleduza více jak přátelskou cenu,Mojí chatu ve které bydlím jsem různě zvětšoval skoro 30 let.Garáž u syna jsme začali stavět před 16-ti leta a jeho bungalov před 15 lety. skoro 95% svépomocí a ještě to není zdaleka všechno hotové.V Praze jsme prodali za tržní cenu 3 zprivatizované byty a pomalu si stavíme.Bez zbytečného zadlužování a stresování.Pouze od toho jaksi bolí tělo,ale to zná každý stavebník.
Viděl jsem před velikonocemi reklamu na Berchtold.Samozřjmě je to moc pěkné ale nechápu proč jeho majitel ukazoval fotky z vydrancovaného zámečku což sváděl na armádu,když to mají na svědomí vesničané! Mnozí by si mohli myslet a mít obavu,když si takhle dovolí lhát celému národu prostřednictvím celorepublokové TV,tak jestli nelže i při výkonu funkce obecního zastupitele.
Tady mi vyhrožujete právními kroky a jak je vidět,tak zákon na ochranu osobních údajů Vám asi jak je vidět nic neříká.Tak teda - když někdo napíše nějaký příspěvek a podepíše se celým jménem,tak ho můžete oslovovat tímto jménem,ale když někdo se podepíše nějakou zkratkou,tak můžete oslovovat pouze touto zkratkou.Pokud si myslíte že to píše někdo konkrétní a Vy tam používáte jeho jméno,tak porušujete zákon Vy!!A to je prosím žalovatelné. Rozumíme si??
V dokonalé úctě Jiří KNAPJiří KNAP,

re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re , vložen: 2015-04-14 21:25:35

Pane Knape,

tak sláva, konečně se podepisujete pod své příspěvky.
1. zlepšení a nyní k Vašemu textu, nesouhlasné a upřesňující informace k vašim citacím:
- "nikdy jsem nikomu nenadával" za poslední 5 let asi 27x i ve vašem posledním příspěvku...
- chcete skládku nebo opravený areál zámku, který nějak musí fungovat?
- "200 000 Kč za obecní muzeum", nesmysl bylo to 99. 000 a další rok 51.000 (a většina na opravu, rámování exponátů, energie), nájem je 1 Kč.
- "Samozřejmě bych rád docházel na schůze zastupitelstva, ale nikdy jsem nedostal žádnou pozvánku a ani informaci ,kde by bylo napsáno kde a kdy a v kolik hodin bude schůze zastupitelstva a jaký bude program"
- když pozorně čtete zpravodaje, tak tam a na webu to je, dále i na HP Vás přispívatelé zvali a Vy jste tam uvedl, že na to nemáte čas a nadával jste na zastupitele. Další je 11.5. v 19 hod. v ZŠ, tak Vám máme poslat pozvánku ještě do vlastních rukou?
- tmavý Mercedes měl Vaši SPZ a jel jste zrovna domů (od dálnice), tedy opačným směrem a se zahřátým vozem - pozor na to!
- máte skládku povolenou ? - NE!

Pane Knape, klidně si pište HP, máte v některých věcech i pravdu. Ale než použijete některá data, údaje ověřte si je a nenechte sebe ovládat nenávistí, zlobou, frustrací.. když je jí kolem nás dost, alespoň doma v obci se chovejme k sobě slušně, tak jak někdy závidíte lidem v zahraničí. Tam kdybyste takto psal své výmysli tak jste bez pardónů ve vězení nebo v blázinci, a to myslíme v dobrém.

S pozdravem

Sousedé

,

re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re , vložen: 2015-04-16 10:30:20


Marty,

re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re , vložen: 2015-04-20 11:08:02


Marty,

re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re , vložen: 2015-04-16 10:30:55


Marty,

re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re , vložen: 2015-04-16 10:31:10


Marty,

re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re , vložen: 2015-04-20 11:07:10


Marty, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa