Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Poděkování o informaci o hospodaření obce , vložen: 2015-04-10 22:26:36

Chtěl bych poděkovat především panu starostovi,jak nás všechny informoval o hospodaření obce.
Sice před pár roky v minulém volebním období nás informoval tak,že napsal do obecního časopisu :
Údržba obecní zeleně 600 000Kč
Obecní muzeum 200 000 Kč
Když se začala blíže zajímat veřejnost o financování obecního muzea v Berchtoldu,tak je najednou částka "pouze 51000Kč, kde byly jednotlivé částky do detajlu rozepsány.".Dokonce majitel Berchtoldu se odmítá za 1 Kč o muzeum starat a nelze se mu divit. Vždyť i na bývalé Československé koruně žena pouze klečela a neležela.Na to byl tenkrát vtip,že za 1 korunu si žádná ženská nelehne.
Odstavec mzdy - tam k žádnému rozepsání částek nedošlo,pouze byla uveřejněná částka přesahujicí několik milionů Kč.
Myslet si že pan starosta úmyslně zatajuje před občany platy a odměny obecních zastupitelů by nebylo k panu starostovi asi košér.A přitom se jedná o zásadní informaci občanům.
Pan starosta si jistě v návalu práce asi neuvědomil,že obecní časopis není pro žáky nově otevřených prvních tříd,ale spíš pro jejich rodiče!
Dále musí mnohé lidi děsit ta chorobná touha po okázalém obecním úřadě.Doufám,že lidé rozhodujicí o dotacích jsou natolik rozumní,že jim na tohle dotaci nepřidělí.Jinak by zde došlo k absurditě,že by jsme měli v Kunicích okázalý obecní úřad,který občané nepotřebují a přitom by mnozí občané ve večerních hodinách chodili nadále domů po tmě a když zaprší,tak po kotníky v blátě.
Ale přitom se na ně nelze zlobit,protože od lidí kteří většinu svého života prožili v totalitní systému včetně studií nelze ani nic jiného očekávat.

, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa