Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

, vložen: 2015-07-01 14:48:51

Dobrý den.
Zde bych si dovolil reagovat na článek v Obecním časopise2/2015,str.7 - Vlastníci pozemků musí sekat,podepsaný značkou -jší-,kde autor upozorňuje na výši pokut u fyzických osob 30000 Kč a u právnických ospb až 500 000 Kč.
Ve vyspělých státech na západ od našich hranic patří údržba obecních a městských travnatých ploch ke standardu a vyjadřuje to vysokou kulturní vyspělost toho kterého národa.
V našich pěti obcích spadajících pod OU Kunice se naprostá většina našich občanů nedívá na trávu buranským způsobem, tj. posekat 2x do roka - seno a votava,ale svoje zahrady považují za součást svého obytného prostoru a podle toho se k nim chovají a každý týden sečou.
Zde je zajímavá a naprosto nepřehlédnutelná skutečnost,že nejvíce zanedbané, zpustlé a neposekané pozemky jsou ve vlastnictví OU KUNICE!!!
Všichni naši občané platí nemalé daně,za které očekávají kvalitní servis od OU Kunice,který se nekoná!!
Obecní travnaté plochy nejsou pouze v parčíku kolem OU Kunice,ale i v té nejvzdálenější ulici našich obcí a jak je vidět,tak naši Obecní zastupitelé,kteří zapsali sami sebe na kandidátku již potřetí za sebou,tak tuto problematiku a servis pro občany opět ve třetím volebním období manažérsky nezvládají!!!
Pohled na šílenou gabionovou zeď ve Vidovicích a na ní více jak metr vysokou trávu,zarostlé hluboké škarpy a mnoho jiného je doslova šílený a zahraniční hosté přijíždějicí do Berchtoldu se na nás musí plným právem dívat jako na stádo nekulturních křupanů a buranů!!
Ty 3 pány,kteří mají na starosti údržbu obecní zeleně bych z této neutěšené situace nevinil,protože s vybavením jaké má skoro každý majitel trochu větší zahrady, posekat kvalitně veškerou obecní trávu v pěti obcích se
zvládnout prostě nedá!!!
Filozofie našich Kunických zastupitelů - chcete mít posekanou ve vašich ulicích obecní trávu? - tak si ji posekejte sami se mi jeví a to nejen mě jako skandální!!!
Co Vy na to pane starosto??!!
Protože článek v Obecním časpise byl podepsán značkou jší,tak i já se podepíši značkou JK

JK, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa