Pohled na Kunice



Přidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

emaily , vložen: 2006-11-24 13:14:58

Chtělo by to, aby v upozorňovacích emailech byl i odkaz přímo na daný příspěvek. Hodně by to ulehčilo to hledání. Poslední dobou, co se to tu strukturovalo, mi to přijde nepřehlednější. Tímto by se to dalo tak nějak vyřešit.

Diagon Swarm,

re: emaily , vložen: 2006-11-24 13:32:39

Máte pravdu, odkaz přibude.
Dále bych nejnovější příspěvek rád vždy označil nějakým šedým pozadím. K orientaci také využívejte datum posledního příspěvku na titulní stránce HP. Ke zlepšení orientace také přibude změna menu, což umožní lepší navigaci v rámci HP.

Jan Novák,

re: re: emaily , vložen: 2008-04-30 07:33:48

To, co se stalo s Vaší rubrikou HP, je znehodnocení Vašeho původně krásného záměru. Podívejte se, kolik Vám za poslední roky přišlo příspěvků a jakých.
To by snad bylo lepší rubriku zavřít.

Zdeněk Rybka,

re: re: re: emaily , vložen: 2008-05-06 10:58:06

Dobrý den,
současný stav, kdy se na fóru objevují tuny spamu mě mrzí a budu ho řešit v dohledné době. Nyní však kvůli velkému vytížení nemohu. Proto jsem prozatím vypnul zasílání emailů a spam průběžně odstaňuji. Brzo zas bude fórum použitelné. Díky za pochopení, JN

Jan Novák,



 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa