Pohled na KunicePřidat Nové téma 
Hlavní strana 
Seznam témat 
Příspěvky nestrukturovaně 
O Hyde parku 

Bonsai Zahrada Kunice

Kunický Hyde Park

Správce diskuze, ani vlastník domény nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků. Příspěvky jsou výhradním názorem autorů. Správce nemůže ovlivnit jejich obsah, vyhrazuje si ale právo je odstranit, pokud zasahují do osobnostních práv jiných osob, odporují dobrým mravům nebo porušují platné zákony ČR.

Vyjádřete se i Vy!


Řadit dle:

Za plotem je soused ! , vložen: 2012-07-29 16:14:04

DOBRÉ sousedské vztahy - to si přeje každý chatař v kolonii i každý chalupář. Pouze ti, kteří mají svou usedlost na samotě, jsou ušetřeni toho, že soužití mezi sousedy se může změnit ze dne na den. Proto je dobré počítat se vším třeba již při výsadbách rostlinných kultur. Na jakou vzdálenost ?Zásadně se mají stromy a keře vysazovat v takové vzdálenosti od sousedova pozemku, aby i když vzrostou, nepoškozovali souseda přesahujícími větvemi, kořeny a zastíněním. V zásadě by vzdálenost od sousedova pozemku neměla být menší než je poloviční předpokládanávýška koruny ( stěny ). Například jestliže stěna bude pěstována do výšky tří metrů, vzdálenost od sousedova pozemku by neměla být menší než jeden a půl metru. Přímou hranice sousedova pozemku by neměly být pěstovány maliny, ostružiny, lísky a okrasné keře, které se velmi rychle rozrůstají a jsou i nositeli škůdců. Proto začátečníci by se měli před výsadbou poradit s odborníky , kteří jim poradí do jakých rozměrů se ten který strom rozroste v dospělosti. U odnožujících dřevin , např. šeříku obecného každoročně odstraňujeme kořenové odnože. Z těchto důvodů je raději nepoužíváme. Tímto žádám mého souseda, aby se toho řídil. Vendy Kesnerová

Vendy Kesnerová,

zavirovaný soubor , vložen: 2009-11-18 19:00:37

Dovoluji si upozornit na zavirovaný soubor www.kunice eu/pohlednice/ - nalezen virus HTML/Framerasi by měl provozovatel těchto stránek si pořídit modernější antivirový program.Doporučuji AVG deváté generace. a pod.

Jiří KNAP,

re: zavirovaný soubor , vložen: 2009-11-19 11:07:24

Dobrý den,
podobný příspěvek je v hlavní sekci, bohužel s tím nemohu nic udělat, jelikož obsah kunice.eu (stránek RKO) má na starosti Martin Barták. Hyde Park je od kunice.eu oddělen. Je nezávislý, pouze kdysi přebral design.

Jan Novák,

nechtěné opakování příspěvku , vložen: 2009-08-15 23:55:34

Vážený pane Nováku, napsal jsem příspěvek o odpadech a kdykoliv otevřu "Hyde park" je tento příspěvek znovu prezentován a neumím tomu zabránit. Prosím zrušte tyto nežádoudí relace a sdělte mi v čem čelám chybu. Děkuji Štegl Petr

steglpetr,

re: nechtěné opakování příspěvku , vložen: 2009-10-15 13:44:51

Dobrý den, omlouvám se za zpoždění v odpovědi. Duplicitní příspěvky občas promázávám, jinak se vždy ujistěte, že když vcházíte do diskuze, zadáváte do prohlížeče pouze http://kunice.countryhome.cz.

Jan Novak, 
Přidat k oblíbeným ©2008, Jan Novák adresa